0 (212) 612 51 91

Ana Sayfa

kurumsal    Kal Ofis Çelik 1986 yılında faliyete geçmiş olup yılların vermiş olduğu uzun yıldan beri inşaat, hastane, üniversite, askeriye, banka, spor salonları ve diğer sektörlerde kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir.

     Kal Ofis Çelik Çelik Büro Mobilyaları Üretiminde Yılların Birikimi ve Tecrübesiyle Hizmet veren kuruluşumuz ürünlerini en üstün kalite standardı ile üretmektedir. ürün yelpazesini, soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları , dosya dolabı ( arşiv dolabı ) , klasör ve kart dolapları, metal dolaplar , çelik dolap, çelik raf, kütüphane ve kitaplıklar, profil masa ve ranza grupları olarak siz müşterilerimize sunmaktadır. Ürünlerimizin tanıtımını yaptığımız bu web sitedeki çeşitlerimizin dışında özel laminant ve çelik sistemleri yapılmaktadır. 850 m2 alan üzerine kurulu fabrikamız en modern teknolojik donanıma sahiptir. Geçmişten gelen prensipleri doğrultusunda en önem verilen konu müşteri memnuniyetidir.  Müşteri ilişkilerini uzun vadeli düşünen Kal Ofis Çelik , satış öncesi ve sonrası hizmetlerinde de en yüksek standardı amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda , hizmet kalitesini korumak için yalnızca konusunda uzman güvenilir firmaların temsilciliğini yapmaktadır. müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı, zamanında teslim ettiği ürünlerini hızlı ve güvenilir hizmetiyle mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır.

    Kal Ofis Çelik Ürün yelpazesi olan soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları , dosya dolabı ( arşiv dolabı ) ,klasör ve kart dolapları, metal dolaplar ,çelik dolap,çelik raf, kütüphane ve kitaplıklar, profil masa ve ranza grupları ürünlerini hızlı bir şekilde geliştirmeye devam edecektir. Müşteri hizmetlerinde ve üretimde kalitenin ancak yetişmiş insan gücü ile sağlanabileceğine inanan Kal Ofis Çelik , sektörün en tecrübeli kadrosuna sahiptir.