0 (212) 612 51 91

Sosyal Medyada Biz}

Çelik 4’lü Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Çelik 4’lü Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Yarım boy 4’lü şifreli soyunma dolabı çoğunlukla spor salonları, hamam, spa merkezleri gibi hizmet sektöründe yer alan işletmelerde tercih edilmektedir. Bu dolap modelleri tam boylara kıyasla daha az yer sunmaktadır. Sürekli kullanım gerektiği durumlarda uygun değildir. Fakat sirkülasyonun yoğun olduğu yerlerde kullanıma uygundur.

Çelik 4'lü Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Spor Salonu Soyunma Dolabı

Spor salonlarında öğrencileriniz ya da müşterileriniz en fazla 3 saat süresince kullanabileceği bir alana ihtiyaç duymaktadır. Beraberinde getirdiği çantayı ve üzerindeki kıyafetleri güvenle saklayabileceği bir alana ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacı gidermek adına 4 kapılı modeller tercih edilebilir. Bu dolaplarda havalandırma deliklerinin olması önemli bir ihtiyaçtır. Günde defalarca kullanılan havlu gibi nemli eşyaların saklandığı bu dolaplarda havalandırma delikleri büyük bir gereksinimdir. Ahşap malzemeden üretilmiş dolaplarda sıklıkla kötü koku probleminin yaşanmasının altında yatan neden de bu havalandırma deliklerinin olmamasıdır. Elektronik kilitli modeller ise hem daha kolay hem daha güvenli bir alan imkanı sunmaktadır.

Otel Soyunma Dolabı

SPA merkezleri günümüzde otellerin olmazsa olmazıdır. Bu alanlara giden müşteri kitleleri refah seviyesi yüksek kişiler olduğu için son derece konforlu bir alan sunulması gerekmektedir. Bu nedenle havalandırma delikli, elektronik kilitli modeller oteller için olmazsa olmaz bir modeldir. 4 kapılı şifreli soyunma dolabı modeli bu ihtiyacı karşılayabilir fakat tam bir konfor sağlanabilmesiiçin z tipi dolaplar tercih edilmelidir.

Aşağıda bu tipteki dolapların genel özelliklerini bulabilirsiniz.

 

Yarım Boy 4lü Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Materyal: 0.5- 1.00 mm kalınlığında çeşitli kalınlıklarda çelik saçtan üretilmektedir. Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.
Boya:Ral kataloğundaki herhangi bir renge boyanabilmektedir.
Boyut:40x80x200 cm
Kilit:Kale Elektronik Kilit başta olmak üzere çeşitli elektronik kilitler ile üretimektedir.
Diğer:Dolaplar üzerinde havalandırma panjuru bulunmaktadır.
Üst kısmında 1 adet raf bulunmaktadır.
Her kapıda üstte ve altta olmak üzere takviye mevcuttur.
Plastik Kancalı askılık  (360 derece dönebilmektedir.)
Metal ayaklı, plastik pabuçlu soyunma dolabı
Dolap üzerinde hem Türkçe hem İngilizce kullanma talimatı verilmektedir.
Altta ve üstte havalandırma delikleri bulunmaktadır.
Kapaklarda gizli menteşe bulunmaktadır.

 

Ürün hakkında
Yarım Boy 4 Kapılı Şifreli Soyunma Dolabı

Product Name: Çelik 4'lü Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Product Description: Dört bölmeli şifreli çelik soyunma dolabı modeli hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Currency: TRY

Availability: PreOrder

More...

  • Güvenlik
  • Estetik Görünüm
  • Hizmet Sektöründe Kullanım
  • Fabrikalarda Kullanım
5.0

Özet

Güvenlik:
Dolapta elektronik kilit bulunması nedeniyle güvenlik oldukça üst düzeydedir.
Kullanışlılık:
Dolapta elektronik şifreli dolap kilidinin bulunması kullanışlılığını pozitif anlamda etkilemektedir. Fakat z tipi dolaplarının sağladığı kullanışlılık avantajı ve tam boy modellere göre daha az hacme sahip olması nedeniyle yeterli seviyede kullanışlılık arz etmemektedir.
Estetik Görünüm:
Üzerinde bulunan şifreli kabin kilidi nispeten estetiki görünüm katsada z tipi dolapların estetiki görünümünden ya da ahşap modellerin sıcak görünümünden yoksundur.
Hizmet Sektöründe Kullanıma Uygunluğu
Otellerde, spa merkezlerinde, spor salonlarında, hamamlarda kullanıma son derece uygundur. Bu alanlarda fiyat performans olarak en uygun modeldir. Z tipi modeller kadar kullanışlı olmaması nedeniyle puanımız 4'tür.
Fabrikalarda Kullanıma Uygunluğu
Özellikle birden fazla vardiya ile çalışılan fabrikalarda kullanıma uygundur. Fakat genellikle tek vardiya ile çalışılan fabrikalar yaygın olduğunu düşünürsek her ne kadar kullanıma uygun olsa da fiyat olarak pahalı olmaktadır. Bunun yanı sıra fabrikalarda işçilere bir çok eşya zimmetlenmektedir. YÖnetmeliklere göre işçilere zimmetlenen eşyalar ile kişisel eşyalar farklı bir alanda saklanmalıdır ki bu durumda dolap içerisinde raf şarttır. Tam boy modeller böyle bir kullanım için daha uygundur.
İnşaatlarda Kullanıma Uygunluğu
İnşaatlarda işçilere bir çok eşya zimmetlenmektedir, ve işçiler aylık kıyafetlerini saklayabileceği bir dolaba ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle yarım boy modeller işçilerin ihtiyacını karşılayamaz.
Mağazalarda Kullanıma Uygunluğu
İşlek caddelerde yer alan işletmelerde ya da AVM'lerde yer alan işletmelerde kullanıma en uygun dolap çeşididir. Fiyat performans olarak da son derece uygundur.

1.510 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN