0 (212) 612 51 91

Sosyal Medyada Biz}

Çelik 4’lü Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Çelik 4’lü Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Yarım boy çelik 4’lü soyunma dolabı toplu alımlarda 6’lı modellerden sonra en ekonomik modeldir. Çoğunlukla personel dolabı olarak tercih edilmektedir. Askeri alan, kışla, yatılı okul gibi bölgelerde ise tam boy modelleri daha uygun bir seçenektir.

Çelik 4’lü Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Sirkülasyonun yoğun olduğu bölgelerde 4’lü soyunma kabini hem ekonomik hem de çok kullanışlı bir modeldir. Taşıma olarak 6’lı dolaptan daha uygundur. Tek bir kişi dolabı istediği gibi hareket ettirebilmektedir.

Gömme kilit daha güvenli bir imkan sağlasa da olası bir anahtar kaybında tüm dolap kapağı sökülebilmektedir. Asma kilit bu açıdan daha uygun bir modeldir. Fakat hem güvenlik hem de kullanışlılık açısından en uygunu şifreli dolaptır.

4’lü soyunma dolabı diğer modeller ile kıyasladığımızda toplu alımlarda ciddi bir ekonomik kazanım sunmaktadır.

Yarım Boy Çelik 4’lü Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Materyal: 0.5 -1.00 mm kalınlığında çeşitli kalınlıklarda çelik saçtan üretilmektedir. Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.
Boya:Ral kataloğundaki herhangi bir renge boyanabilmektedir.
Boyut:40x80x200 cm  
Kilit:Gömme veya asma kilit kullanılmaktadır.
Diğer:Dolaplar üzerinde havalandırma panjuru bulunmaktadır.
Üst kısmında 1 adet raf bulunmaktadır.
Her kapıda üstte ve altta olmak üzere takviye mevcuttur.
Plastik Kancalı askılık  (360 derece dönebilmektedir.)
Metal ayaklı, plastik pabuçlu soyunma dolabı
Dolap üzerinde hem Türkçe hem İngilizce kullanma talimatı verilmektedir.
Altta ve üstte havalandırma delikleri bulunmaktadır.
Kapaklarda gizli menteşe bulunmaktadır.

 

Yarım Boy Çelik4’lü Soyunma Dolabı
Yarım Boy 4 Kapılı Şifreli Soyunma Dolabı

Product Name: Yarım Boy Çelik4’lü Soyunma Dolabı

Product Description: Yarım boy çelik 4’lü soyunma dolabı toplu alımlarda 6’lı modellerden sonra en ekonomik modeldir. Çoğunlukla personel dolabı olarak tercih edilmektedir. Askeri alan, kışla, yatılı okul gibi bölgelerde ise tam boy modelleri daha uygun bir seçenektir.

Price: 480

Currency: TRY

Availability: PreOrder

More...

  • Güvenlik
  • Kullanışlılık
  • Estetiki Görünüm
  • Hizmet Sektöründe Kullanıma Uygunluğu
  • Fabrikalarda Kullanıma Uygunluğu
  • İnşaatlarda Kullanıma Uygunluğu
  • Mağazalarda Kullanıma Uygunluğu
2.4

Özet

Güvenlik:
Dolapta şifreli dolap kilidi bulunmaması nedeniyle güvenlik oldukça üst düzeydedir. Asma kilit veya gömme kilit tercih edilebilmektedir. Fakat tercihen şifreli dolap tavsiye etmekteyiz.
Kullanışlılık:
Dolapta elektronik şifreli kabin kilidinin bulunmaması nedeniyle özellikle gömme kilit tercih edildiğinde ciddi zorluklar ile karşılaşılmaktadır. Z tipi dolaplarının sağladığı kullanışlılık avantajı ve tam boy modellere göre daha az hacme sahip olması nedeniyle yeterli seviyede kullanışlılık arz etmemektedir.
Estetik Görünüm:
Estetiki görünüm açısından şifreli kilit olmaması vb. nedenler ile ahşap dolapların ya da z tipi dolapların estetiksel görünümünden yoksundur.
Hizmet Sektöründe Kullanıma Uygunluğu
Otellerde, spa merkezlerinde, spor salonlarında, hamamlarda kullanıma uygundur. Fakat uzun ömürlü kullanım istenirse plastik modeller tercih edilmelidir. Bu alanlarda fiyat performans olarak en uygun modeldir. Z tipi modeller kadar kullanışlı olmaması nedeniyle puanımız 4'tür.
Fabrikalarda Kullanıma Uygunluğu
Fiyat performans olarak en kullanışlı dolap çeşididir. Fakat bir kaç vardiya ile çalışılan yerlerde şifreli modeli tavsiye etmekteyiz. Fakat genellikle tek vardiya ile çalışılan fabrikalar yaygın olduğunu düşünürsek her ne kadar kullanıma uygun olsa da fiyat olarak pahalı olmaktadır. Bunun yanı sıra fabrikalarda işçilere bir çok eşya zimmetlenmektedir. YÖnetmeliklere göre işçilere zimmetlenen eşyalar ile kişisel eşyalar farklı bir alanda saklanmalıdır ki bu durumda dolap içerisinde raf şarttır. Tam boy modeller böyle bir kullanım için daha uygundur.
İnşaatlarda Kullanıma Uygunluğu
İnşaatlarda işçilere bir çok eşya zimmetlenmektedir, ve işçiler aylık kıyafetlerini saklayabileceği bir dolaba ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle yarım boy modeller işçilerin ihtiyacını karşılayamaz.
Mağazalarda Kullanıma Uygunluğu
Fiyat performans olarak en uygun modellerden biridir. Fakat mağazalarda bir kaç vardiya ile çalışıldığından şifreli modelleri tavsiye etmekteyiz.

1.175 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN