0 (212) 612 51 91

Sosyal Medyada Biz}

Çelik 6’lı Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Çelik 6’lı Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Yarım boy çelik 6’lı şifreli soyunma dolabı toplu alımlarda en ekonomik şifreli dolap modelidir. SPA, spor merkezi, hamam, sauna gibi bölgelerde müşterilerin kullanımına sunulabilir. Askeri alan, kışla, yatılı okul gibi bölgelerde ise tam boy modelleri tavsiye ederim. 

Çelik 6'lı Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

sirkülasyonun yoğun olduğu bölgelerde 6’lı elbise dolabı modelleri hem ekonomik hem de çok kullanışlı bir modeldir. Şifreli dolap modellerinin sahip olduğu en büyük avantajlar güvenlik ve kolay kullanımdır.  Özellikle kale dolap kilidi tercih edilmesi durumunda üst düzey bir güvenlik imkanı ortaya çıkmaktadır. Kilit üzerinde yerleşik bulunan alarm özelliği sayesinde olası bir izinsiz açılma girişiminlerinde alarm devreye girmektedir.

Kullanım kolaylığı bir diğer önemli avantajdır. Herhangi bir anahtara ihtiyaç duyulmamamaktadır. Dolap 4 haneli geçici veya kalıcı şifre yardımıyla açılabilmektedir.

6’lı şifreli soyunma dolabı diğer modeller ile kıyasladığımızda toplu alımlarda ciddi bir ekonomik kazanım sunmaktadır.

 

Yarım Boy Çelik 6’lı Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Materyal: 0.5 -1.00 mm kalınlığında çeşitli kalınlıklarda çelik saçtan üretilmektedir. Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.
Boya:Ral kataloğundaki herhangi bir renge boyanabilmektedir.
Boyut:40x117x200 cm  veya 40X97X200 cm
Kilit:Kale şifreli dolap kilidi başta olmak üzere çeşitli elektronik kilitler ile üretimektedir.
Diğer:Dolaplar üzerinde havalandırma panjuru bulunmaktadır.
Üst kısmında 1 adet raf bulunmaktadır.
Her kapıda üstte ve altta olmak üzere takviye mevcuttur.
Plastik Kancalı askılık  (360 derece dönebilmektedir.)
Metal ayaklı, plastik pabuçlu soyunma dolabı
Dolap üzerinde hem Türkçe hem İngilizce kullanma talimatı verilmektedir.
Altta ve üstte havalandırma delikleri bulunmaktadır.
Kapaklarda gizli menteşe bulunmaktadır.

 

 

Çelik 6'lı Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Product Name: 6'lı Şifreli Soyunma Dolabı

Product Description: Yarım boy çelik 6'lı şifreli soyunma dolabı toplu alımlarda en ekonomik şifreli dolap modelidir. SPA, spor merkezi, hamam, sauna gibi bölgelerde müşterilerin kullanımına sunulabilir. Askeri alan, kışla, yatılı okul gibi bölgelerde ise tam boy modelleri tavsiye ederim. 

Price: ----

Currency: TRY

Availability: PreOrder

More...

  • Güvenlik
  • Kullanışlılık
  • Estetik Görünüm
  • Hizmet Sektöründe Kullanıma Uygunluğu
  • Fabrikalarda Kullanıma Uygunluğu
  • İnşaatlarda Kullanıma Uygunluğu
  • Mağazalarda Kullanıma Uygunluğu
3.3

Ürün Hakkında Görüşler

Güvenlik:
Dolapta şifreli dolap kilidi bulunması nedeniyle güvenlik oldukça üst düzeydedir. Özellikle kale kilit tercih edilmesi durumunda ciddi bir fiyat avantajı sağlamaktadır.
Kullanışlılık:
Dolapta elektronik şifreli kabin kilidinin bulunması kullanışlılığını artırmaktadır. Fakat z tipi dolaplarının sağladığı kullanışlılık avantajı ve tam boy modellere göre daha az hacme sahip olması nedeniyle yeterli seviyede kullanışlılık arz etmemektedir.
Estetik Görünüm:
Üzerinde bulunan şifreli kabin kilidi nispeten estetiki görünüm kazanırsa da ahşap dolapların ya da z tipi dolapların estetiksel görünümünden yoksundur.
Hizmet Sektöründe Kullanıma Uygunluğu
Otellerde, spa merkezlerinde, spor salonlarında, hamamlarda kullanıma uygundur. Fakat uzun ömürlü kullanım istenirse plastik modeller tercih edilmelidir. Bu alanlarda fiyat performans olarak en uygun modeldir. Z tipi modeller kadar kullanışlı olmaması nedeniyle puanımız 4'tür.
Fabrikalarda Kullanıma Uygunluğu
Özellikle birden fazla vardiya ile çalışılan fabrikalarda kullanıma uygundur. Fakat genellikle tek vardiya ile çalışılan fabrikalar yaygın olduğunu düşünürsek her ne kadar kullanıma uygun olsa da fiyat olarak pahalı olmaktadır. Bunun yanı sıra fabrikalarda işçilere bir çok eşya zimmetlenmektedir. YÖnetmeliklere göre işçilere zimmetlenen eşyalar ile kişisel eşyalar farklı bir alanda saklanmalıdır ki bu durumda dolap içerisinde raf şarttır. Tam boy modeller böyle bir kullanım için daha uygundur.
İnşaatlarda Kullanıma Uygunluğu
İnşaatlarda işçilere bir çok eşya zimmetlenmektedir, ve işçiler aylık kıyafetlerini saklayabileceği bir dolaba ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle yarım boy modeller işçilerin ihtiyacını karşılayamaz.
Mağazalarda Kullanıma Uygunluğu
Fiyat performans olarak en uygun modeldir. AVM'lerde, işlek caddeler, birkaç vardiya ile çalışan mağazalarda kesinlikle tercih edilmelidir.

1.257 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN