0 (212) 612 51 91

Sosyal Medyada Biz}

Pleksi (Plastik) Kapılı Şifreli Soyunma Dolabı

Pleksi (Plastik) Kapılı Şifreli Soyunma Dolabı

Pleksi kapılı şifreli soyunma dolabı spor merkezlerinde, tekstil, sanayi oteller ve kurumsal firmalarda personel dolabı olarak tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra alışveriş merkezlerinde emanet dolabı olarak da tercih edilebilmektedir. Son derece kullanışlı bu dolap modelinde elektronik dolap kilidi bulunmaktadır. Bu sayede hiç kimse anahtar taşıma ihtiyacı duymamaktadır. Kilitlerde bulunan geçici şifre sayesinde kolaylıkla dolaplar kişiye özel olarak kilitlenebilmektedir. Master anahtar yardımıyla kolaylıkla açılabilmektedir.

Pleksi (Plastik) Kapılı Şifreli Soyunma Dolabı

 

Bu dolapların sağladığı en büyük avantaj pleksi kapakları sayesinde içerisinin görünmesidir. Gerek ahşap dolaplarda gerekse çelik soyunma dolaplarında dolap içi görünmemektedir. Özellikle gıda işletmelerinde sıklıkla karşılaşılan ve büyük bir sorun olan dolap içerisinde yiyecek içecek saklanması bu tip bir dolapta kolaylıkla anlaşılabilmektedir ve dolayısı ile çalışanlar tercih etmemektedir.Bu model ayrıca modern bir görünüme sahiptir.

Pleksi (Plastik) Kapılı Şifreli Soyunma Dolabı

Pleksi Kapılı Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Materyal:0.80 mm kalınlığında saç ile  üretilmektedir. Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.  Kapaklar 8 mm pleksi türünde plastikten yapılmaktadır.
Boya:Gövde istenilen renge boyanabilmektedir. Kapaklar standart olarak 4 ayrı renktedir.
Boyut:40X45X215 cm
Kilit:Kale Şifreli  Elektronik Kilit kullanılmaktadır.
Diğer:Metal ayaklı, plastik pabuçlu soyunma dolabı
Ürünlerimiz ambalajlı teslim edilmektedir.
Dolap kapakları istenilen renkte tercih edilebilir.
AVM vb yerlerde Emanet Dolabı olarak kullanılabilir.
Hem Türkçe hem İngilizce kullanma talimatı verilmektedir.
Kapaklarda gizli menteşe bulunmaktadır.
Ürün Hakkında
Plastik Kapılı Şifreli Soyunma Dolabı

Product Name: Plastik Kapılı Şifreli Soyunma ve Emanet Dolabı

Product Description: AVM ve işyerlerine uygun şık görünümlü pleksi kapılı kale şifreli kilitli soyunma ve emanet dolabı modeli hakkında bilgi alabilirsiniz.

Price: 1500

Currency: TRY

Availability: PreOrder

More...

  • Güvenlik
  • Kullanışlılık
  • Estetik Görünüm
  • Hizmet Sektöründe Kullanıma Uygunluğu
  • Fabrikalarda Kullanıma Uygunluğu
  • Mağazalarda Kullanıma Uygunluğu
5.0

Özet

Güvenlik:
Dolapta elektronik kilit bulunması nedeniyle son derece güvenli bir dolaptır.
Kullanışlılık:
Dolap içinin görünmesi nedeniyle boş-dolu ayrımı kolaylıkla yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra şifreli dolap kilidinin de olması nedeniyle büyük bir kullanışlılık avantajı sağlamaktadır.
Estetik Görünüm:
Plastik kapılara sahip olması ciddi bir estetik görünüm avantajı sağlamaktadır.
Hizmet Sektöründe Kullanıma Uygunluğu
Hizmet sektöründe soyunma dolabı olarak çok kullanışlı bir alternatif değildir. Fakat emanet dolabı olarak tercih edildiğinde son derece kullanışlı bir modeldir.
Fabrikalarda Kullanıma Uygunluğu
Bu modelimiz birden fazla vardiya ile çalışan fabrikalarda son derece kullanışlıdır. Ayrıca içinin görünmesi nedeniyle gıda işletmeleri başta olmak üzere pek çok fabrikada tercih edilebilir. Olası bir denetimde dolap içinin görünmesi nedeniyle herhangi istenmeyen malzemelerin dolap içinde saklanmasının önüne geçecektir.
İnşaatlarda Kullanıma Uygunluğu
İnşaatlarda işçilere bir çok eşya zimmetlenmektedir, ve işçiler aylık kıyafetlerini saklayabileceği bir dolaba ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle yarım boy modeller işçilerin ihtiyacını karşılayamaz. Fiyat olarak da yüksek olması nedeniyle başka modelleri tavsiye etmekteyiz.
Mağazalarda Kullanıma Uygunluğu
İşlek caddelerde yer alan işletmelerde ya da AVM'lerde yer alan işletmelerde kullanıma en uygun dolap çeşididir. Fiyat olarak yüksek olsa da performans olarak en uygun modeldir.

1.309 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN