0 (212) 612 51 91

Sosyal Medyada Biz}

Tam Boy 2’li Şifreli Soyunma Dolabı

Tam Boy 2’li Şifreli Soyunma Dolabı

En  çok tercih edilen modellerden olan tam boy  2’li şifreli soyunma dolabı geniş bir iç hacme sahiptir. Çoğunlukla askeri alanlarda ve yurtlarda tercih edilen bu modelleri altta ve üstte olmak üzere iki adet rafı bulunmaktadır. Alt raf ayakkabı vb. eşyaların saklanması için üst raf ise sıklıkla kullanılan takı, tıraş malzemeleri,  jöle vb. eşyalar konulmaktadır.

Tam Boy 2'li Şifreli Soyunma Dolabı

Liseyi yatılı geçiren birisi olarak bu dolaplar ile 3 yılımı geçirdim. Fakat bizim dolabımız asma kilitliydi. Bir yerden sonra kilit almayı bırakıyorsunuz. Bunun nedeni öncelikle herhangi bir güvenlik imkanı sağlamamasıdır. Pek çok kez dolabımın üst tarafından eğildiğini gördüm. Hele ki dolabınızda evden gelmiş bir yiyecek var ise kaçarı yok o dolap eğilir kilit ya da kulbu kırılır. Fakat elektronik kilit olsaydı muhtemelen çok daha rahat bir şekilde dolap kapakları açılırdı. Bir telefon açıp şifreyi söylediğimde dolap açılırdı. Fakat benim okuduğum zamanlar 2000’li yılların başıydı. O dönemde elektronik kilit varsa bile biz haberdar değildik.

Bu dolaplar askeri alanlarda da sıklıkla kullanılan bir dolaptır. Askeri alanda eğilip bükülme olmazdı. Fakat dolabı açık unutursanız vah halinize. Kesin bir şeyler giderdi. Cüzdanı garantiye alsam da tıraş malzemelerimi çok kaptırdım. Üstlerine de söylesen hem bir şey çıkmıyor hem de ispiyoncuya çıkıyor adın. Ama tıraşını da olmak zorundasın mecburen arkadaşlarına minnet ediyorsun. İnşallah elektronik kilide geçilir de bu tipte sorunların biraz olsun önüne geçilir.

 

Aşağıda bu tipteki dolapların genel özelliklerini bulabilirsiniz.

Tam Boy 2’li Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Materyal: 0.5- 1.00 mm kalınlığında çeşitli kalınlıklarda çelik saçtan üretilmektedir. Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.
Boya:Ral kataloğundaki herhangi bir renge boyanabilmektedir.
Boyut:40x80x185 cm
Kilit:Kale Elektronik Kilit başta olmak üzere çeşitli elektronik kilitler ile üretimektedir.
Diğer:Dolaplar üzerinde havalandırma panjuru bulunmaktadır.
Üst kısmında 1 adet raf bulunmaktadır.
Her kapıda üstte ve altta olmak üzere takviye mevcuttur.
Plastik Kancalı askılık  (360 derece dönebilmektedir.)
Metal ayaklı, plastik pabuçlu soyunma dolabı
Dolap üzerinde hem Türkçe hem İngilizce kullanma talimatı verilmektedir.
Altta ve üstte havalandırma delikleri bulunmaktadır.
Kapaklarda gizli menteşe bulunmaktadır.

 

Ürün Hakkında
Tam Boy 2 Kapılı Şifreli Soyunma Dolabı

Product Name: Tam Boy 2'li Şifreli Soyunma Dolabı

Product Description: Tam boy iki kapılı şifreli soyunma dolabı okul yurt hastane askeri alanlar başta olmak üzere pek çok alanda kullanılabilmektedir.

Currency: TRY

Availability: PreOrder

More...

  • Güvenlik
  • Estetik Görünüm
  • Fabrikalarda Kullanım
  • İnşaatlarda kullanım
4.8

Özet

Güvenlik:
Dolapta elektronik şifreli dolap kilidi olması nedeniyle son derece güvenlidir.
Kullanışlılık:
Dolapta elektronik şifreli dolap kilidinin bulunması kullanışlılığını iyi yönde etkilemektedir. Fakat z tipi dolaplarının sağladığı kullanışlılık avantajı ve tam boy modellere göre daha az hacme sahip olması nedeniyle yeterli seviyede kullanışlılık arz etmemektedir. BUnun yanı sıra geniş iç hacmi büyük bir kullanışlılık sağlamaktadır.
Estetik Görünüm:
Standart soyunma dolabı görümüne sahiptir. Estetiki olarak zayıf bir görünüme sahiptir.
Hizmet Sektöründe Kullanıma Uygunluğu
Geniş iç hacmi hizmet sektörünün beklentileri için fazla gelmektedir. Yarım boy modeller veya z tipi modeller hizmet sektörü için daha uygundur.
Fabrikalarda Kullanıma Uygunluğu
Özellikle birden fazla vardiya ile çalışılan fabrikalarda kullanıma uygundur. Fakat genellikle tek vardiya ile çalışılan fabrikalar yaygın olduğunu düşünürsek her ne kadar kullanıma uygun olsa da fiyat olarak pahalı olmaktadır. Bunun yanı sıra fabrikalarda işçilere bir çok eşya zimmetlenmektedir. YÖnetmeliklere göre işçilere zimmetlenen eşyalar ile kişisel eşyalar farklı bir alanda saklanmalıdır ki bu durumda dolap içerisinde raf şarttır. Tam boy modeller böyle bir kullanım için daha uygundur.
İnşaatlarda Kullanıma Uygunluğu
İnşaatlar için en uygun dolap seçeneğidir. GEniş iç hacmi ve şifreli kilit imkanı işçiler için son derece uygundur.
Mağazalarda Kullanıma Uygunluğu
Yer olarak ciddi bir kayba neden olduğundan yarım boy modeller daha uygundur.

659 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN