0 (212) 612 51 91

Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları

Garanti süresi, malın teslim tarihinden itibaren başlar ve garanti süresi 2 yıldır. İstenirse ek garanti süresi sunularak 5 yıla çıkartılabilir. Garanti süresi ile ilgili bilgi teklif dosyasında belirtilmiş ise 5 yıldır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Özel üretim mallar ilgili yasa gereğince iadesi alınmaz.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte geri gönderebilirsiniz.

14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz.

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait herhangi bir aksesuarın ürün ile beraber iade edilmesi gerekmektedir. Özel üretim ürünlerin iadesi olmamaktadır.

Ücretsiz iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri (satış sözleşmesinde yer alan istisnai durumlar haricindeki ürünler için), 14 gün içerisinde aşağıda belirttiğimiz adrese ulaştırmanız gerekmektedir. Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından gelecek olan süreçte yapılan iadelerde kargo bedelinin müşteri tarafından karşılanması gerekmektedir.

İade bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır.

İade ve garanti süresi ile ilgili esas olan tüm bilgiler satış sözleşmesinde de yer almaktadır. İade adresi @turkkale.com adresine sahip bir e-posta üzerinden belirtilecektir.

(T):0 (212) 612 51 91
(F):0 (212) 612 51 92