0 (212) 612 51 91

Hakkımızda


Türkkale 
1986 yılında faliyete geçmiş olup yılların vermiş olduğu uzun yıldan beri inşaat, hastane, üniversite, askeriye, banka, spor salonları ve diğer sektörlerde kalitesinden ödün vermeden hizmet vermektedir.

    Firmamız Çelik Büro Mobilyaları Üretiminde Yılların Birikimi ve Tecrübesiyle Hizmet veren kuruluşumuz ürünlerini en üstün kalite standardı ile üretmektedir. ürün yelpazesini, soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları , dosya dolabı ( arşiv dolabı ) , klasör ve kart dolapları, metal dolaplar , çelik dolap, çelik raf, kütüphane ve kitaplıklar, profil masa ve ranza grupları olarak siz müşterilerimize sunmaktadır. Ürünlerimizin tanıtımını yaptığımız bu web sitedeki çeşitlerimizin dışında özel laminant ve çelik sistemleri yapılmaktadır. 4800 m2 alan üzerine kurulu fabrikamız en modern teknolojik donanıma sahiptir. Geçmişten gelen prensipleri doğrultusunda en önem verilen konu müşteri memnuniyetidir.  Müşteri ilişkilerini uzun vadeli düşünen firmamız, satış öncesi ve sonrası hizmetlerinde de en yüksek standardı amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda , hizmet kalitesini korumak için yalnızca konusunda uzman güvenilir firmaların temsilciliğini yapmaktadır. müşteri taleplerini eksiksiz karşılamayı, zamanında teslim ettiği ürünlerini hızlı ve güvenilir hizmetiyle mutlak müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırmayı amaçlamaktadır.

    Ürün yelpazemizde soyunma dolabı ve çeşitli soyunma dolapları, dosya dolabı ( arşiv dolabı ), klasör ve kart dolapları, metal dolaplar ,çelik dolap,çelik raf, kütüphane ve kitaplıklar, profil masa ve ranza grupları ürünleri bulaunmaktadır. Müşteri hizmetlerinde ve üretimde kalitenin ancak yetişmiş insan gücü ile sağlanabileceğine inanan Türkkale, sektörün en tecrübeli kadrosuna sahiptir.

Firma Adı:  KALE Dolap Büro Sistemleri  San. ve Tic. Ltd. Şti.

Bağlı Olduğu Vergi Dairesi : Bayrampaşa

Bağlı Olduğu Oda : İstanbul Ticaret Odası

Banka Hesap Bilgileri : 

T.C Akbank T.A.Ş
Şube Kodu : 325
Hesap No : 0075544
IBAN No : TR06 0004 6003 2588 8000 0755 44