0 (212) 612 51 91

100X55X220 cm Takım Dolapları

100X50X200 cm Takım Dolapları tamircilerde, hırdavatçılarda, mobilyacılarda kısaca atölyelerdeökullanıma uygundur. İstenilen renk ve boyutlarda sipariş vermeniz mümkündür. Ayrıca CNC tezgahı dolabı olarak da kullanabilirsiniz.

Kalıpçı, makina imalatçıları gibi CNC işleme tezgahına sahip olan işletmelerde mors tutucularının muhafaza edilmesinde kullanabilir. Yüksek kaliteli dolaplarımızda istediğiniz malzemeleri saklayabilirsiniz.

100X55X220 cm Takım Dolapları Görselleri

20 Mart 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. hikmet kayadelen dedi ki:

    ürünlerinizi beğendim ama fiyat listesi olmaması nedeni ile teknik olarak o firmalarla çalışmamak daha doğru geliyor fiyat listesi eklemek çok mu zor geliyor bir çok ziyaretçininde aynı şekilde düşündüğüne eminim

    1. Şadi Kıvrak dedi ki:

      İyi Günler, beklentinizi anlıyoruz. Firma olarak butik üretim yapmaktayız. İsteiğinize özel renk ve şekilde dolaplar üretiyoruz. Bu nedenle fiyatlarımız dolaptan dolaba ciddi bir şekilde değişmektedir. Bunun yanı sıra internette yer alan fiyatları takip ettiğimizi belirtmek isteriz. Firmamız butik üretim yapmasına rağmen fiyat politikamız bu fiyatların altındadır.

BİR YORUM YAZIN