0 (212) 612 51 91

Kale Elektronik Şifreli Dolap Kilidi KD 050-45 101

Kale Elektronik Şifreli Dolap Kilidi KD 050-46 101 en çok tercih edilen ikinci şifreli dolap kilidi modelidir. Tam otomatik bir modeldir. Kullanıcı şifresini girdikten sonra panel üzerinde yer alan mandal yardımı ile kilidi açmaktadır. Bu sayede çok daha uzun süre kullanım imkanına sahiptir. Otomatik modellere göre de daha uygun fiyatlara sahiptir. Bu model sadece ahşap modellerde uygulanabilir,çelik için uygun değildir. Kilidi açmak için iki alternatif bulunmaktadır. Bunlar:

  1. Şifre
  2. ID Anahtar

 

Kale KD 46-101 elektronik şifreli dolap kilidi

Neden Elektronik Şifreli Dolap Kilidi Almalısınız?

Yüksek Güvenlik
Elektronik dolap kilitleri en yüksek güvenliğe sahip kilit çeşididir. Ayrıca kilit üzerinde alarm da yer almaktadır. Olası bir darbede ya da 3 kere yanlış şifre girildiğinde alarm devreye girmektedir.
Kolay Kullanım
Müşterileriniz ya da personeliniz herhangi bir anahtar ihtiyacı olmaksızın güvenli bir şekilde dolabını kilitleyip açabilecektir.
Uzun Ömürlü Kullanım
Anahtarın kaybedilmesi, kırılması vb. sorunlar nedeniyle kilitli kalmış dolaplar, dolap kapağının sökülmesine gerek kalmaksızın açılabilmektedir ve gömme kilitlere kıyasla çok daha uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır.

KD-050 45-101  Teknik Özellikler

12 Mart 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN