0 (212) 612 51 91

Türkkale’den Yenilikçi Soyunma Dolabı Modelleri ve Görselleri

Demir çelik dolap konusunda sektörün en yenilikçi ve ARGE yönü kuvvetli Türkkale ekibinden yenilikçi dolap modelleri geliştirmiştir.  Pleksi kapılı çelik gövdeli, kromdan üretilmiş, plastikten üretilmiş çeşitli soyunma dolabı ve emanet dolabı modelleri bulunmaktadır.

Pleksi Kapılı Çelik Gövdeli Soyunma Dolabı

Güzel görünümlü ve kaliteli bir dolap tercih etmek isterseniz pleksi kapılı model giyinme kabini olarak sizlere en uygun modeldir. Kale şifreli dolap kilidi ile donatılmış bu model son derece kaliteli ve uygun fiyatlıdır. Modüler halde 4’lü olarak satılan bu dolaplar H&M başta olmak üzere pek çok mağaza, AVM ve fabrikada soyunma ve emanet dolabı olarak kullanılmaktadır.  Dolapların gövdesi 0.8 mm çelik saçtan kapaklar 8-10 mm pleksi panelden üretilmektedir. Kilit olarak KD 45-115 elektronik dolap kilidi tercih edilmektedir.

Emanet Dolabı

Türkkale ekibi piyasada eşi benzeri olmayan çeşitli dolaplar üretmiştir. 6 gözlü 20 gözlü 4 gözlü pleksi kapaklı çeşitli emanet dolabı modelleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra isteğe özel dolapta yaptırmanız mümkündür.

Neme ve Suya Dayanıklı Soyunma Kabini

Neme ve suya dayanıklı giyinme kabinlerinde  iki alternatif bulunmaktadır. İlk alternatif plastik malzemeden üretilen giyinme kabinleridir. Bir diğer alternatif ise krom malzemeden üretilen modellerdir.

Plastik Soyunma Dolabı

Havuz, SPA gibi nemli ortamlarda kullanıma yönelik Türkkale ekibinin satışa sunduğu ilk modeldir. Bu modeller tamamıyla plastik malzemeden üretilmektedir. Plastik malzemenin doğası gereği ayrıca antimikrobiyal bir özelliği de bulunmaktadır. Tekli ikili, tam boy ve yarım boy modelleri bulunmaktadır. Standart çelik modeller ile kıyaslandığında daha küçük ölçülere sahiptir.

Krom Soyunma Dolabı

Bu modeller her ne kadar Türkkale ekibinin ürün listesinde bulunmasa da satın almak istediğinizde sizlere alternatifleri hakkında bilgi sunmaktadırlar. Ürün listesinde yer almamasının temel nedeni düşük sipariş adeti ve yüksek fiyatıdır. Krom malzemenin hem dolar cinsinden alınması hem de çelik ile kıyaslandığında ciddi bir fiyat farkına sahip olması nedeniyle ürün listesine koyulmamıştır.

 

25 Eylül 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN