0 (212) 612 51 91

Çelik 4’lü Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Yarım boy 4’lü şifreli soyunma dolabı çoğunlukla spor salonları, hamam, spa merkezleri gibi hizmet sektöründe yer alan işletmelerde tercih edilmektedir. Bu dolap modelleri tam boylara kıyasla daha az yer sunmaktadır. Sürekli kullanım gerektiği durumlarda uygun değildir. Fakat sirkülasyonun yoğun olduğu yerlerde kullanıma uygundur.

Spor Salonu Soyunma Dolabı

Spor salonlarında öğrencileriniz ya da müşterileriniz en fazla 3 saat süresince kullanabileceği bir alana ihtiyaç duymaktadır. Beraberinde getirdiği çantayı ve üzerindeki kıyafetleri güvenle saklayabileceği bir alana ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacı gidermek adına 4 kapılı modeller tercih edilebilir. Bu dolaplarda havalandırma deliklerinin olması önemli bir ihtiyaçtır. Günde defalarca kullanılan havlu gibi nemli eşyaların saklandığı bu dolaplarda havalandırma delikleri büyük bir gereksinimdir. Ahşap malzemeden üretilmiş dolaplarda sıklıkla kötü koku probleminin yaşanmasının altında yatan neden de bu havalandırma deliklerinin olmamasıdır. Elektronik kilitli modeller ise hem daha kolay hem daha güvenli bir alan imkanı sunmaktadır.

Otel Soyunma Dolabı

SPA merkezleri günümüzde otellerin olmazsa olmazıdır. Bu alanlara giden müşteri kitleleri refah seviyesi yüksek kişiler olduğu için son derece konforlu bir alan sunulması gerekmektedir. Bu nedenle havalandırma delikli, elektronik kilitli modeller oteller için olmazsa olmaz bir modeldir. 4 kapılı şifreli soyunma dolabı modeli bu ihtiyacı karşılayabilir fakat tam bir konfor sağlanabilmesiiçin z tipi dolaplar tercih edilmelidir.

Aşağıda bu tipteki dolapların genel özelliklerini bulabilirsiniz.

 

Yarım Boy 4lü Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Materyal :  0.5- 1.00 mm kalınlığında çeşitli kalınlıklarda çelik saçtan üretilmektedir. Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.
Boya : Ral kataloğundaki herhangi bir renge boyanabilmektedir.
Boyut : 40x80x200 cm
Kilit : Kale Elektronik Kilit başta olmak üzere çeşitli elektronik kilitler ile üretimektedir.
Diğer : Dolaplar üzerinde havalandırma panjuru bulunmaktadır.
Üst kısmında 1 adet raf bulunmaktadır.
Her kapıda üstte ve altta olmak üzere takviye mevcuttur.
Plastik Kancalı askılık  (360 derece dönebilmektedir.)
Metal ayaklı, plastik pabuçlu soyunma dolabı
Dolap üzerinde hem Türkçe hem İngilizce kullanma talimatı verilmektedir.
Altta ve üstte havalandırma delikleri bulunmaktadır.
Kapaklarda gizli menteşe bulunmaktadır.

 

24 Ağustos 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN