0 (212) 612 51 91

İşletmenize uygun Soyunma Dolabı Modelleri

Ahşap soyunma dolabı modelleri

Her işletmenin farklı bir işleyiş tarzı olması nedeniyle ihtiyaç duyulan soyunma dolabı modelleri değişiklik göstermektedir. Türkkale ekibi olarak işletmenize en uygun modeli belirlemenizde yardımcı olmak istiyoruz. Bu amaçla okullar, gıda işletmeleri, inşaatlara, fabrikalara, temizlik odalarına ve mağazalara uygun elbise dolaplarının hangileri olabileceği hakkında bilgiler paylaşacağım. İlerleyen zamanlarda her bir ürün çeşidimizin detaylı analizini ve uygun kullanım alanları hakkında bilgilerimizi paylaşacağız.

Okullara Uygun Soyunma Dolabı Modelleri

Yatılı okullar haricinde okullara en uygun dolap modeli yarım boy modellerdir. Üniversitelerde, spor salonlarında ve öğretmen odalarında kullanılan bu dolaplardan beklenilen en temel özellik uzun ömürlü kullanım ve darbelere dayanıklı olmasıdır. Bu amaçla çelik yarım boy dolap seçenekleri okullara en uygun modellerdir. Fakat daha içten ve iç açıcı dolap istenirse ahşap dolap tercih edilebilir. Yeditepe üniversitesinde bu beklentiler doğrultusunda şifreli ahşap soyunma ve emanet dolabı kurulumu yapılmıştır. Öğretmenler odasında ise 4 bölmeli emanet dolabı tercih edilmektedir. Bu alanda yenilikçi ürünümüz olan pleksi kapılı şifreli soyunma dolabı tavsiye etmekteyiz.

Yatılı okullarda ve yurtlarda ise kesinlikle tam boy modeller tercih edilmelidir. Öğrencilerin aylık hatta kırsal kesimde yaşayan öğrencilerin yıllık kıyafetlerini saklayabileceği bir dolaba ihtiyaç vardır. Ayakkabılarını ve günlük eşyalarını saklayabileceği bir dolaba ihtiyaç duyulmaktadır. Tavsiyemiz ve en çok tercih edilen ise tam boy 2 kapılı soyunma dolabı modelidir.

Gıda İşletmelerine Uygun Soyunma Dolabı Modeli

Gıda sektöründe dolaplardan beklenilen en temel özellik hijyendir. Nitekim gıda yönetmelikleri de bu amaçla düzenlenmiş ve yenilenmiştir. Her ne kadar teoride ahşap ve çelik dolap gıda işletmelerine uygun olsa da herhangi bir küf ve nem olası denetimlerde bu tip dolaplarda sorun yaşatmaktadır. Bu nedenle Türkkale ekibi olarak plastik soyunma dolabı modelleri geliştirmiş ve piyasaya sürmüş bulunmaktayız. Herhangi bir küflenme vb. sorun plastik dolaplarda görülemeyeceği için son derece uygun bir alternatiftir.

İnşaatlara Uygun Personel Dolabı Modelleri

İnşaatlarda genellikle işçilere eşya zimmetlenmektedir. Bunun yanı sıra işçiler 1-2 aylık kıyafetlerini beraberinde getirmekte dolap içerisinde saklamaktadır. İş güvenliği yönetmeliğine göre işçilere eşya zimmetlenirse işçinin iki farklı göze sahip olması yasal bir zorunluluktur. Bunun yanı sıra bu dolaplar genellike inşaat bittiğinde atılmaktadır. Bu nedenle ince bir saç kalınlığında dolaba ihtiyaç duyulmaktadır. 0,5 mm saç kalınlığında dolaplar dahi tercih edilebilmektedir. Türkkale ekibi olarak müşterilerimize dayanıklı dolaplar sunmak istediğimiz için dolaplarımızın minimum saç kalınlığı 0,8 mm’dir. İnşaatlar için 97X40X185 cm ölçülerindeki dolabımızı tavsiye etmekteyiz. Fiyat ve kalite olarak son derece uygun bir dolaptır.

Fabrikalara Uygun Soyunma Dolabı Modelleri

Her bir fabrikanın dinamiği ve gereksinimi farklı olmakla birlikte özellikle birkaç vardiya ile çalışılan fabrikalar için şifreli dolapları önermekteyiz. Kask kıyafet vb. eşya zimmetlendiyse iş güvenliği yönetmeliği gereği tam boy modelleri tavsiye etmekteyiz.

21 Haziran 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN