0 (212) 612 51 91

Pleksi (Plastik) Kapılı Şifreli Soyunma Dolabı

Pleksi kapılı şifreli soyunma dolabı spor merkezlerinde, tekstil, sanayi oteller ve kurumsal firmalarda personel dolabı olarak tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra alışveriş merkezlerinde emanet dolabı olarak da tercih edilebilmektedir. Son derece kullanışlı bu dolap modelinde elektronik dolap kilidi bulunmaktadır. Bu sayede hiç kimse anahtar taşıma ihtiyacı duymamaktadır. Kilitlerde bulunan geçici şifre sayesinde kolaylıkla dolaplar kişiye özel olarak kilitlenebilmektedir. Master anahtar yardımıyla kolaylıkla açılabilmektedir.

 

Bu dolapların sağladığı en büyük avantaj pleksi kapakları sayesinde içerisinin görünmesidir. Gerek ahşap dolaplarda gerekse çelik soyunma dolaplarında dolap içi görünmemektedir. Özellikle gıda işletmelerinde sıklıkla karşılaşılan ve büyük bir sorun olan dolap içerisinde yiyecek içecek saklanması bu tip bir dolapta kolaylıkla anlaşılabilmektedir ve dolayısı ile çalışanlar tercih etmemektedir.Bu model ayrıca modern bir görünüme sahiptir.

Pleksi Kapılı Şifreli Soyunma Dolabı Teknik Özellikleri

Materyal : 0.80 mm kalınlığında saç ile  üretilmektedir. Elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.  Kapaklar 8 mm pleksi türünde plastikten yapılmaktadır.
Boya : Gövde istenilen renge boyanabilmektedir. Kapaklar standart olarak 4 ayrı renktedir.
Boyut : 40X45X215 cm
Kilit : Kale Şifreli  Elektronik Kilit kullanılmaktadır.
Diğer : Metal ayaklı, plastik pabuçlu soyunma dolabı
Ürünlerimiz ambalajlı teslim edilmektedir.
Dolap kapakları istenilen renkte tercih edilebilir.
AVM vb yerlerde Emanet Dolabı olarak kullanılabilir.
Hem Türkçe hem İngilizce kullanma talimatı verilmektedir.
Kapaklarda gizli menteşe bulunmaktadır.
16 Ağustos 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN