0 (212) 612 51 91

İKEA marka Çelik Dolap Çeşitleri

Çelik dolaplar günümüzde çok farklı yerlerde kullanılmaktadır. Bunlar yeri geldiği zaman soyunma dolabı olmuş bazen de elbise dolabı olmuştur. Ama bunlardan en önemlisi yapılan dolabın özellikleridir. Çünkü piyasaya çıkan dolaplar artık şifreli olmaya başlamıştır. Bu sayede kullanımını kolaylaştırmışlardır. Bizim için avantaj olan şifreli soyunma dolapları geniş iç hacmi ile çok iyi bir saklama yeridir. Değerli eşyalarımızın hepsini güvenli bir şekilde bu dolaplara saklayabiliriz. Yapacağımız tek şey iyi bir şifre koymaktır. Bu dolapları ikea çelik dolap diye araştırırsanız çok farklı ürünler bulabilirsiniz.

Çelik İki Kapılı Soyunma Dolabı Özellikleri

Bu dolaplar 1. Kalite 6112 0.80 mm kalınlığında olup Ereğli demir çelik sacdan üretilmektedir. 1. Kaliteden üretildiği için diğer dolaplardan farkını en başından koymuştur. Çünkü 1.kalite ürünler her zaman tercihler arasında ilk sırada yer almaktadır. Çünkü ne kadar ürünün fiyatı da önemli olursa olsun en önemlisi ürünün kalitesidir. Bir dolap eğer ucuz ve kalitesiz ise hiçbir işe yaramayacaktır. Hemen bozulacak ve sürekli garantiye gidecektir. Ama pahalı birinci sınıf kaliteli dolaplar size çok az sorunlar çıkaracaktır. Garanti süresi bittikten sonra bile siz bu dolapları uzun yıllar kullanabileceksiniz. Rengi olarak standart gri olarak belirlenir. Ama siz kendi zevkinize göre rengini değiştirebilirsiniz. Boyutu olarak genişlik 50 Cm, derinlik 40 Cm ve yükseklik 200 Cm olarak belirlenir. Bu ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. Yani bu süre içerisinde oluşabilecek herhangi bir sorunda ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. Dolapların her kapısında üstte ve atta olmak üzere takviyeleri mevcuttur. Üst kısımlarında bir adet raf bulunmaktadır. Kapaklarda ayrıca gizli menteşe bulunmaktadır.
Dolap almaya karar verdiğiniz zaman ilk önce ikea çelik dolap diye araştırmalısınız. Çünkü burada daha kaliteli ürünler bulunmaktadır. Birinci kalite üretilen ürünler her zaman size avantaj sağlayacaktır. Bu ürünler dış görüntüsü bakımından göz alıcı görünmektedir. Çünkü üretilen mal kaliteli olduğu için çok şık görünmektedir. Dış tasarımına da çok dikkat edilmiştir. Kısacası dolap alacaksanız hem uzun kullanım bakımından hem de dış görünüşü bakımından kaliteli ürünler seçmenizi öneririz.

 

28 Temmuz 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN